Realizacje

Inspiracje

Kamienie tarasowe, płytki, schody, posadzki, blaty, parapety i inne produkty…

Kilka słów o płytkach tarasowych, które są nieodłącznym elementem każdego ogrodu.

Taras to niezwykle ważne miejsce w każdym domu, to tutaj przyjmujemy gości, rozmawiamy czy odpoczywamy – dla jednych jest jedynie łącznikiem komunikacyjnym pomiędzy domem a ogrodem, natomiast dla innych staje się prawdziwą wizytówką całego domu. Niezależnie od tego jaką wagę przywiązujemy do estetyki oraz piękna, niezmiernie ważne jest aby materiał, z którego nasz taras zostanie wykonany był funkcjonalny, trwały oraz odporny na warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kamieni naturalnych idealnie nadających się na wykonanie wyjątkowych tarasów przydomowych. Zróżnicowana paleta wzorów, barw oraz odcieni dostępnych u nas kamieni tarasowych pozwoli Państwu na uzyskanie najlepszego dopasowania kolorystycznego, dzięki czemu wasz taras będzie idealnie dopasowany do stylu oraz koloru domu. Niezależnie od tego czy jest to dom nowoczesny czy wykonany w tradycyjnym stylu, różnorodność naszych kamieni tarasowych pozwoli na utworzenie idealnej i niepowtarzalnej kompozycji tarasowej.

Kamień naturalny na taras i nie tylko

Kamienie naturalne, które szczególnie polecamy do użytku tarasowego to przede wszystkim unikalne i wyjątkowe, belgijskie wapienie Belgian BlueStone. Trwałość oraz szeroka gama wzorów i kolorów zapewni zarówno niepowtarzalnie wrażenia estetyczne jak i niebywałą funkcjonalność w użytkowaniu – dodatkowo naturalny wygląd oraz niebanalne faktury doskonale podkreślą piękno każdego ogrodu. Wapienie Belgian BlueStone to jedynie namiastka naszej bogatej oferty, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych kamieni tarasowych, dostępną w siedzibie firmy HB-Polska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, w których przedstawiamy użycie naszych kamieni – zarówno marmurów, granitów, kwarcytów jak i belgijskich wapieni Bluestone. Nasza firma działa na terenie całego kraju, głównie w województwach tj. małopolskim, śląskim czy mazowieckim (Nowy Sącz, Kraków, Warszawa, Katowice), dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu kamienie potrzebne do wykonania zarówno posadzek, schodów, blatów, parapetów czy również całych łazienek, kuchni oraz tarasów.